KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746138

nr 1374 6138

Iva Hüttnerová

(f. 1948), Tjeckien

Oljemålning, "Ålderdomshemmet". Signerad, daterad -91. Olja på pannå, 33x23 cm

Iva Hüttnerová, konstnär född 1948.

Utrop:

600 kr

Såld:

7.200 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:34:18

Iva Hüttnerová

Läs mer om Iva Hüttnerová